» Kerken » Kerkdiensten
Kerkdiensten
« vorige | maart 2019 | volgende »
datum/tijd | voorganger | details |
zondag 3 maart 2019
om 10:00 uur |
ds. Peter van der Schans |
Kerk op Zuilen; Oranjekapel |
zondag 3 maart 2019
om 10:00 uur |
ds. Hans Koops |
Marcus-Nicola?gemeente |
zondag 3 maart 2019
om 10:00 uur |
ds. Dirk de Bree |
Nieuwe Kerk |
zondag 3 maart 2019
om 10:00 uur |
ds. P.J. Rebel |
Tuindorpkerk |
zondag 3 maart 2019
om 10:00 uur |
ds. Jacomette de Blois |
Wijkplaats; de |
zondag 3 maart 2019
om 10:00 uur |
ds. M. Treuren |
Wilhelminakerk |
zondag 3 maart 2019
om 10:00 uur |
ds. W.P. Vermeulen |
Jacobikerk |
zondag 3 maart 2019
om 10:30 uur |
ds. Toos Wolters |
Johannescentrum |
zondag 3 maart 2019
om 10:30 uur |
ds. E. Reefhuis; dienst van Schrift en Tafel; m.m.v. de Domcantorij |
Domkerk |
zondag 3 maart 2019
om 11:00 uur |
eten en vieren |
Blossom |
zondag 3 maart 2019
om 17:00 uur |
ds. Joh. J. Visser (Amsterdam) |
Jacobikerk |
zondag 3 maart 2019
om 17:30 uur |
Havenmaaltijd |
Haven; De |
zondag 3 maart 2019
om 19:00 uur |
vesper |
Domkerk |
zondag 3 maart 2019
om 19:30 uur |
Avondgebed |
Jacobikerk |
zondag 10 maart 2019
om 10:00 uur |
ds. T.L.J. Bos (Waddinxveen); 1e lijdenszondag |
Jacobikerk |
zondag 10 maart 2019
om 10:00 uur |
ds. Elly Bakker |
Kerk op Zuilen; Oranjekapel |
zondag 10 maart 2019
om 10:00 uur |
ds. Hans Koops |
Marcus-Nicola?gemeente |
zondag 10 maart 2019
om 10:00 uur |
Dirk de Bree |
Nieuwe Kerk |
zondag 10 maart 2019
om 10:00 uur |
Marti T?ski |
Roobolkapel |
zondag 10 maart 2019
om 10:00 uur |
drs. F. Smits |
Tuindorpkerk |
zondag 10 maart 2019
om 10:00 uur |
ds. Dirk Meijvogel |
Wijkplaats; de |
zondag 10 maart 2019
om 10:30 uur |
ds. B.A.M. Luttikhuis; dienst van Schrift en Tafel; m.m.v. de Domcantorij |
Domkerk |
zondag 10 maart 2019
om 10:30 uur |
pastor Huub Schumacher |
Johannescentrum |
zondag 10 maart 2019
om 16:30 uur |
Havenanker; aanbidding en bijbelstudie |
Haven; De |
zondag 10 maart 2019
om 17:00 uur |
vespercommissie en ds. Gertjan de Pender |
Marcus-Nicola?gemeente |
zondag 10 maart 2019
om 17:00 uur |
ds. C.M.A. van Ekris (Zeist) |
Jacobikerk |
zondag 10 maart 2019
om 19:00 uur |
vesper |
Domkerk |
zondag 10 maart 2019
om 19:30 uur |
ds. W.P. Vermeulen; avonddienst |
Jacobikerk |
woensdag 13 maart 2019
om 19:30 uur |
ds. W.P. Vermeulen; biddag voor gewas en arbeid |
Jacobikerk |
zondag 17 maart 2019
om 10:00 uur |
ds. W.P. Vermeulen; 2e lijdenszondag; Heilig Avondmaal |
Jacobikerk |
zondag 17 maart 2019
om 10:00 uur |
ds. Auli van 't Spijker; Heilig Avondmaal |
Kerk op Zuilen; Oranjekapel |
zondag 17 maart 2019
om 10:00 uur |
ds. Dirk Neven |
Marcus-Nicola?gemeente |
zondag 17 maart 2019
om 10:00 uur |
Lydia Kansen |
Nieuwe Kerk |
zondag 17 maart 2019
om 10:00 uur |
ds. P.J. Rebel; Schrift- en Tafeldienst |
Tuindorpkerk |
zondag 17 maart 2019
om 10:00 uur |
ds. Mirjam Verschoof |
Wijkplaats; de |
zondag 17 maart 2019
om 10:00 uur |
ds. M. van Giezen |
Wilhelminakerk |
zondag 17 maart 2019
om 10:30 uur |
Kees Wijnen en Bettina van Santen; Verhaal halen |
Johannescentrum |
zondag 17 maart 2019
om 10:30 uur |
prof.dr. M. Barnard; dienst van Schrift en Tafel; m.m.v. de Domcantorij |
Domkerk |
zondag 17 maart 2019
om 11:00 uur |
eten en vieren |
Blossom |
zondag 17 maart 2019
om 16:30 uur |
Havenvuur; bijbelverhaal staat centraal |
Haven; De |
zondag 17 maart 2019
om 17:00 uur |
ds. G.J. van Meijeren ('s Graveland) |
Jacobikerk |
zondag 17 maart 2019
om 17:00 uur |
vespercommissie en ds. Johan Plante |
Marcus-Nicola?gemeente |
zondag 17 maart 2019
om 19:00 uur |
vesper |
Domkerk |
zondag 17 maart 2019
om 19:30 uur |
Avondgebed |
Jacobikerk |
zondag 24 maart 2019
om 10:00 uur |
ds. H.E. Dankers (De Bilt); 3e lijdenszondag |
Jacobikerk |
zondag 24 maart 2019
om 10:00 uur |
ds. Leo Oosterom |
Kerk op Zuilen; Oranjekapel |
zondag 24 maart 2019
om 10:00 uur |
ds. Dirk Neven |
Marcus-Nicola?gemeente |
zondag 24 maart 2019
om 10:00 uur |
Dirk de Bree |
Nieuwe Kerk |
zondag 24 maart 2019
om 10:00 uur |
Erna treurniet |
Roobolkapel |
zondag 24 maart 2019
om 10:00 uur |
ds. Y. Viersen |
Tuindorpkerk |
zondag 24 maart 2019
om 10:00 uur |
Willem Jan de Hek |
Wijkplaats; de |
zondag 24 maart 2019
om 10:30 uur |
ds. N.J.P. Sjoer; dienst van Schrift en Tafel; m.m.v. de Domcantorij |
Domkerk |
zondag 24 maart 2019
om 10:30 uur |
ds. Toos Wolters |
Johannescentrum |
zondag 24 maart 2019
om 16:30 uur |
Havenanker; aanbidding en bijbelstudie |
Haven; De |
zondag 24 maart 2019
om 17:00 uur |
ds. C.W. Saly (Ede) |
Jacobikerk |
zondag 24 maart 2019
om 19:00 uur |
vesper |
Domkerk |
zondag 24 maart 2019
om 19:30 uur |
ds. W.P. Vermeulen; avonddienst |
Jacobikerk |
zondag 31 maart 2019
om 10:00 uur |
ds. W.P. Vermeulen; 4e lijdenszondag |
Jacobikerk |
zondag 31 maart 2019
om 10:00 uur |
ds. Marian Giezen |
Kerk op Zuilen; Oranjekapel |
zondag 31 maart 2019
om 10:00 uur |
ds. Dirk Neven |
Marcus-Nicola?gemeente |
zondag 31 maart 2019
om 10:00 uur |
Jan-Maarten Goedhart |
Nieuwe Kerk |
zondag 31 maart 2019
om 10:00 uur |
ds. P.J. Rebel |
Tuindorpkerk |
zondag 31 maart 2019
om 10:00 uur |
ds. Barend Wallet |
Wijkplaats; de |
zondag 31 maart 2019
om 10:30 uur |
Heleen Ransijn; proponent |
Johannescentrum |
zondag 31 maart 2019
om 10:30 uur |
ds. S.L.S. de Vries; dienst van Schrift en Tafel; m.m.v. de Domcantorij |
Domkerk |
zondag 31 maart 2019
om 16:30 uur |
Havenvijfje |
Haven; De |
zondag 31 maart 2019
om 17:00 uur |
ds. P.L. de Jong (Rotterdam) |
Jacobikerk |
zondag 31 maart 2019
om 17:00 uur |
vespercommissie en ds. Marian van Giezen |
Marcus-Nicola?gemeente |
zondag 31 maart 2019
om 19:00 uur |
vesper |
Domkerk |
zondag 31 maart 2019
om 19:30 uur |
Avondgebed. |
Jacobikerk |