» Kerken » Kerkdiensten 
Kerkdiensten
« vorige  |  oktober 2019  |  volgende »
datum/tijd voorganger details
zo 6 okt 2019
om 10:00 uur
ds. W.P. Vermeulen Jacobikerk
zo 6 okt 2019
om 10:00 uur
ds. J. Nottelman Kerk op Zuilen; Oranjekapel
zo 6 okt 2019
om 10:00 uur
ds. Dirk Neven Marcus-Nicola?gemeente
zo 6 okt 2019
om 10:00 uur
ds. Kersten Storch Wijkplaats; de Utrecht West
zo 6 okt 2019
om 10:00 uur
ds. K. Vos Wilhelminakerk
zo 6 okt 2019
om 10:00 uur
ds. Jan-Maarten Goedhart Nieuwe Kerk
zo 6 okt 2019
om 10:30 uur
ds. Toos Wolters Johannescentrum
zo 6 okt 2019
om 10:30 uur
ds. H. Rijken; doopzondag; S&T Domkerk
zo 6 okt 2019
om 11:00 uur
dr. B. van den Berg; Vierkracht-viering Tuindorpkerk
zo 6 okt 2019
om 11:00 uur
eten en vieren Blossom
zo 6 okt 2019
om 17:00 uur
dr. P.J. Verhagen (Harderwijk) Jacobikerk
zo 6 okt 2019
om 17:00 uur
vespercie. en ds. Kees Bouman Marcus-Nicola?gemeente
zo 6 okt 2019
om 17:30 uur
Havenmaaltijd Haven; De
zo 6 okt 2019
om 19:00 uur
koorvesper Domkerk
zo 6 okt 2019
om 19:30 uur
avondgebed Jacobikerk
zo 13 okt 2019
om 10:00 uur
ds. D.G.F. de Bree (Utrecht) Jacobikerk
zo 13 okt 2019
om 10:00 uur
ds. P. Vliegenthart Kerk op Zuilen; Oranjekapel
zo 13 okt 2019
om 10:00 uur
ds. Dirk Neven Marcus-Nicola?gemeente
zo 13 okt 2019
om 10:00 uur
ds. Lydia Kansen Nieuwe Kerk
zo 13 okt 2019
om 10:00 uur
ds. Erna Treurniet Roobolkapel
zo 13 okt 2019
om 10:00 uur
ds. P.J. Rebel; S&T Tuindorpkerk
zo 13 okt 2019
om 10:00 uur
ds. Hans Koops Wijkplaats; de Utrecht West
zo 13 okt 2019
om 10:30 uur
mw. Heleen Ransijn; kandidaat-predikant Johannescentrum
zo 13 okt 2019
om 10:30 uur
ds. H.A. van Olst; S&T Domkerk
zo 13 okt 2019
om 16:30 uur
Havenanker; aanbidding en bijbelstudie Haven; De
zo 13 okt 2019
om 17:00 uur
ds. G.J. van Meijeren ('s Graveland) Jacobikerk
zo 13 okt 2019
om 19:00 uur
koorvesper Domkerk
zo 13 okt 2019
om 19:30 uur
ds. M. Jochemsen (Maarn) Jacobikerk
zo 20 okt 2019
om 10:00 uur
proponent W.J. de Hek Jacobikerk
zo 20 okt 2019
om 10:00 uur
ds. F.C. van Dijke Kerk op Zuilen; Oranjekapel
zo 20 okt 2019
om 10:00 uur
ds. Hans Koops Marcus-Nicola?gemeente
zo 20 okt 2019
om 10:00 uur
ds. Arjan Berendsen Nieuwe Kerk
zo 20 okt 2019
om 10:00 uur
ds. N. den Bok Tuindorpkerk
zo 20 okt 2019
om 10:00 uur
ds. Jeannet van Doorn Wijkplaats; de Utrecht West
zo 20 okt 2019
om 10:00 uur
ds. M. van Giezen; S&T Wilhelminakerk
zo 20 okt 2019
om 10:30 uur
Verhaal halen (Kees Wijnen en Bettina van Santen) Johannescentrum
zo 20 okt 2019
om 10:30 uur
ds. J. Compagner; S&T Domkerk
zo 20 okt 2019
om 11:00 uur
eten en vieren Blossom
zo 20 okt 2019
om 16:30 uur
Havenvuur; bijbelverhaal staat centraal Haven; De
zo 20 okt 2019
om 17:00 uur
vespercie. en ds. Hans Koops Marcus-Nicola?gemeente
zo 20 okt 2019
om 17:00 uur
prof. F.G. Immink (Driebergen) Jacobikerk
zo 20 okt 2019
om 19:00 uur
koorvesper Domkerk
zo 20 okt 2019
om 19:30 uur
avondgebed Jacobikerk
zo 27 okt 2019
om 10:00 uur
ds. C.P. Bouman Kerk op Zuilen; Oranjekapel
zo 27 okt 2019
om 10:00 uur
ds. Hans Koops Marcus-Nicola?gemeente
zo 27 okt 2019
om 10:00 uur
ds. Dirk de Bree Nieuwe Kerk
zo 27 okt 2019
om 10:00 uur
dhr. Theo Roodnat Roobolkapel
zo 27 okt 2019
om 10:00 uur
ds. P.J. Rebel Tuindorpkerk
zo 27 okt 2019
om 10:00 uur
ds. Kees Jan Rodenburg; S&T Wijkplaats; de Utrecht West
zo 27 okt 2019
om 10:00 uur
ds. P.L. de Jong (Rotterdam) Jacobikerk
zo 27 okt 2019
om 10:30 uur
ds. Toos Wolters Johannescentrum
zo 27 okt 2019
om 10:30 uur
ds. M. Diepenbroek; S&T Domkerk
zo 27 okt 2019
om 16:30 uur
Havenanker; aanbidding en bijbelstudie Haven; De
zo 27 okt 2019
om 17:00 uur
ds. J.P. Ouwehand (Houten) Jacobikerk
zo 27 okt 2019
om 19:00 uur
koorvesper Domkerk
zo 27 okt 2019
om 19:30 uur
ds. W.P. Vermeulen Jacobikerk